Markalarımız

Service 1
JOTUN

1970 yılından bu yana milyonlarca metrekare konut ve ticari projenin, çelik ve beton yapının, dev gemilerin, sanayi tesislerinin korunması ve ilhan verici renkler ile dekore edilmesini sağlayan Jotun Boya 1986 yılından bugüne Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. İnşaat boyaları, endüstri boyaları, toz boyalar, deniz boyaları ve yat boyaları alanlarında ürünler üretiyor.

Service 2
VELUX

1943 yılında kurulan ve 2001 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren VELUX, Türkiye'de pek çok projede yer bulmuştur. Hayatınıza ışık katacak çatı pencereleri, güneş tünelleri, stor perde ve panjur seçenekleri ile yapınızın segmentini yükseltecek ürünlere sahiptir.

Service 3
FİXA YAPI KİMYASALLARI

Fixa Yapı Kimyasalları, 2001 yılından bu güne inşaatın her aşamasında kullanılacak yapı kimyasalları üretiyor. Su yalıtım sistemleri, sızdırmazlık ürünleri, onarım ve güçlendirme ürünleri, zemin sistemleri ürünleri, beton ve harç katkıları, kalıp ayırıcılar ve kür malzemeleri, çimento esaslı sıvalar ve örgü harçları, seramik yapıştırıcıları, seramik derz dolguları ve teknik yapıştırıcılar olmak üzere toplam 11 ürün grubunda hem Türkiye pazarı hem de ihracat için üretim yapıyor.

Service 4
MİRKA

Yüksek kaliteli zımparalama makinelerinin yanı sıra kullanıcılara gerçek faydalar sağlayacak yeni zımparalama ürünleri imal etmekte, öncü ve tozsuz zımparalama çözümleri sunmaktadır.

Service 5
TESA

Yapıştırıcı çözümlerinde dünyanın en güvenilir markaları arasında yer alan Tesa Alman Beiersdorf AG iştirakidir. Son tüketici çözümlerinin yanı sıra inşaat, otomotiv, elektronik, kağıt ve baskı; montaj ve askı, tadilat ve onarım, kapı, pencere, duvar izolasyon; maskeleme, sabitleme ve bina koruması alanlarında ihtiyaç duyulan üstün kaliteli yapıştırıcı çözümleri geliştirir.

Service 6
BAŞAK KİREMİT

Çatı ve Cephe Sistemlerinin yenilikçi Türk markalarından olan Başak Kiremit, farklı tip, renk ve fonksiyonellikte kiremitlerin yanı sıra tuğla, mahya ve aksesuar üretimi ile 1969 yılından bugüne sektörde faaliyet gösteriyor.

Service 6
TAYF

Özellikle beton kiremitler konusunda uzman bir marka olan Tayf, Eksen Mimarlık olarak temsilciliğini yaptığımız ve uygun projelerde tercih ettiğimiz bir markadır. Tayf markası altında kiremitlerin yanı sıra yağmur olukları, yalıtım malzemeleri ve aksesuarlar bulunmaktadır.

Service 6
KİLSAN

Tuğla konusunda köklü ve uzman bir kuruluş olan Kilsan, Eksen Mimarlık’ın temsilciliğini yürüttüğü ve kendi projelerinde uygun alanlarda tercih ettiği bir markadır.

Service 6
DENDRO

Dendro; Türk Yapı Sektörü'ne modern mimarinin ihtiyacı olan başta parke olmak üzere çeşitli malzeme ve uygulama yöntemlerini sunan genç ve yenilikçi bir markadır.

Service 6
TİTAN AIRLESS

Boya makinaları ve ekipmanları konusunda Dünya’nın önde gelen markalarından Titan Airless yine Eksen Mimarlık’ın boya konusunda işbirliğine gittiği markalar arasında.